Klub Bestie OCR Legionowo to prawnie zarejestrowany klub sportowy zrzeszający ludzi uprawiających różne dziedziny sportu zarówno amatorsko jak i zawodowo z naciskiem na biegi krótko, średnio i długo dystansowe oraz  przeszkodowe OCR. Organizuje bezpłatne treningi biegowe, siłowe, ogólnorozwojowe dla dorosłych jak i dzieci i młodzieży. Organizuje także eventy sportowe, zawody i różnego rodzaju akcje promujące zdrowy i aktywny tryb życia. Profesjonalna kadra trenerska której szeregi zasilają fizjoterapeuci, dietetycy, instruktorzy lekkoatletyki, biegów przeszkodowych OCR, kulturystyki,cross-treningu , a także sportów walki i streetworkout to wizytówka klubu.

Liderzy klubu wielokrotnie organizowali treningi dla takich marek jak Runmageddon , Barbarian Race, Spartan Race, 4run, Bieg Hutnika, a także brali udział w organizacji biegów przeszkodowych tj. Miejski Bieg z Przeszkodami "Bieg z Pazurem", Run4Fun , Przeszkodowy Bieg Hutnika 

Team Bestie OCR Legionowo jest oficjalnym partnerem OCR Polska. OCR Polska to Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych, które jest członkiem Alliance of European OCR Associations oraz jej wyłącznym przedstawicielem na Polskę. Centrum treningowe klubu znajduję się w Legionowie przy ul. Bandurskiego. 

KLUB POSIADA LICENCJĘ POLSKIEGO ZWIĄZKU LEKKIEJ ATLETYKI

Chcesz zacząć z nami trenować ?

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania :
---> Czy każdy może trenować ?
Tak, bez względu na wiek i poziom wytrenowania. Treningu są skalowane i dostosowane do możliwości uczestników. Treningi zazwyczaj odbywają się w dwóch grupach : początkującą i zaawansowaną
---> Czy mogę dołączyć kiedy chce ?
W każdej chwili możesz do nas dołączyć. Trenujemy 365 dni w roku
--- > Czy treningi są płatne ?
Nie , treningi są bezpłatne. Możesz trenować z nami na dwa sposoby :
1. Chcesz trenować rekreacyjnie? Nie reprezentujesz innego klubu ? --- >Trenujesz bez zobowiązań na wszystkich jednostkach ogólnodostępnych ( musisz zapoznać się z regulaminem zajęć i klauzulą RODO - dostępne na stronie ). Jeśli reprezentujesz inny klub możesz skorzystać wyłącznie z jednego treningu w miesiącu ( bez znaczenia jaka to jednostka treningowa)
2. Stajesz się pełnoprawnym członkiem klubu poprzez złożenie deklaracji członkowskiej, zapoznaniem się z regulaminem klubu i opłaceniem składki członkowskiej raz w miesiącu.
---> Jak przygotować się do treningu ? W zależności od pogody, wygodne sportowe ubranie ( dostosowane do aktualnej pogody ) , butelka wody.


KADRA ORGANIZACYJNA I SZKOLENIOWA

Fan Page Bieg z Pazurem
Grupa FB